Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

Firma Akvaland.sk vznikla v roku 2010 kedy sa koníček zmenil  na prácu a práca sa stala mojím hobby.

S akvaristikou som sa prvý krát stretol ešte ako malý chlapec kedy som dostal svoje prvé akvárium v kovovom ráme a s úžasom pozoroval akváriové ryby . Začal som sa učiť ako sa o akvárium starať , čo potrebuje aby fungovalo a tešil sa z náhodne rozmnožených rýb.
V dobe keď nebol internet sa človek často učil spôsobom pokus/omyl alebo získaval informácie od známych  a mnohokrát aj v  tej dobe skúsených predavačov v miestnej akvaristike.

Bolo obdobie kedy som sa akvaristike nevenoval a nemal doma akvárium ale po návrate s povinnej vojenskej  služby som sa k akvaristike vrátil a venujem sa jej dodnes.

V roku 2002 sme spolu s kamarátom boli tak pobláznení akvaristikou a zároveň aj internetom ,že sme založili dodnes fungujúcu stránku a najväčšie fórum o akvaristike na Slovensku www.akva.sk .
Za nákupom techniky pre akvárium alebo aj samotných rýb sme boli ochotný cestovať za hranice SK len aby sme získali niečo pre naše akvárium. Zároveň okolo stránky vznikla výborná komunita ľudí.

V roku 2010 som sa teda definitívne rozhodol venovať akvaristike naplno a svoje vedomosti a skúsenosti ma viedli k vzniku eshopu Akvaland.sk.
Okrem prevádzkovania obchodu sme s kolegom Maťom realizovali niekoľko krásnych akvárií na mieru podľa požiadavky zákazníka.
Niektoré realizácie si môžete pozrieť v časti : Referencie

Pre Všetkých ktorým sa páčia akvária či už sladkovodné alebo morské ale nemajú dostatok skúseností alebo času ponúkame preto realizáciu akvária na mieru ako aj pravidelnú starostlivosť a údržbu akvária.

 

A kto je Marián Válek ?

Fotka pri akváriu realizovanom pre firmu 5 Star Offices :

 

Návšteva v RTVS v relácii Dámsky klub 19.1 2018 :