Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

Krmivo Discusfood 27.11.2015

DiscusFood krmivo bolo špeciálne  vyvinuté na základe zkúseností od najlepších chovateľov a podrobené laboratórním testom. Toto krmivo Vám preto zabezpečí, že Vaše ryby porastú poriadne a ich farba bude plne intenzívna. Suroviny ktoré sú použité pre terčovcov odporúča Tony Tan'a, jeden z najznámejších chovatelov na svete, ktorý so svojimi rybami vyhral mnoho turnajov a šampionátov. Krmivo je vyrábané v Nemecku, čo je dalšia záruka kvality.

Discusfood Angelfisch Supergrowth 80gDiscusfood Guppy special super BLUE 80gDiscusfood Day by Day 230g

DiscusFood hlavne granule vyrobené v extrudáciou (zapečením), na rozdiel od standardních granúl ktoré sa vyrabajú pri teplote 180° sa naše granule upravujú iba pri teplote 60 ° C. V dôsledku toho sa, menšie množstvo vitamínov, minerálních látok a stopových  zničia pri výrobe.  DiscusFood krmivo je preto omnoho cennejšie ako bežné granulu ostatních spoločnosti. Vďaka mäkkej textúre krmiva nemajú ryby problém s konzumáciou a nemusí sa namáčať.

Suroviny používané v našom krmive sú najlepšej kvality a sú špeciálne vyberané. Ryby tak nedostávajú zbytočné prvky do tukových zásob. Výsledkom je, že krmivo je vyplnené len tymi cenímy komponentami. Trávenie preto prebieha bez problémov, ryby nemajú zápchu, a trus je krátky a kompaktný.

DiscusFood krmivo nevyžaduje namáčanie pred krmením. Neabsorbuje vodu a nenabotnáva. Krmivo sa nerozpadáva , takže voda zostane čistá a bez nečistôt.

DiscusFood Krmivo neobsahuje konzervačné látky a iné fixačné prostriedky. Vhodné balenia a hmotnosť umožňuje plne uchovať vitamíny, ktoré bežne po dlhšom období oxidujú a stanú sa bezcenné.

Zvlášť by som chcel upozorniť na krmivá vo forme pasty ktoré svojou konzistenciou vyhovujú prevažnej väčšine potravinových nárokov Vašich rýb.
Krmivo vo forme pasty Discusfood Artemia Nauplien paste 350g je vhodné pre Všetkých ,ktorí nemajú skúsenosti alebo čas na liahnuti eživej artémie. Artémia vo forme pasty je vždy poruke a je vhodná pre všetky vekové kategórie akváriových rýb.


KOMENTÁRE

No customer comments for the moment.

Only registered users can post a new comment.