Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

Chihiros X200 bodové COB LED osvetlenie 100W - strieborné

Nová rada LED bodového osvtlenia. Kde je na malej ploche umiestnené veľké množstvo malých výkonných LED diód. Pomocou svetla sa dosahuje efekt mihotania a tieňov.
Vhodné pre náročné rastlinné akvária.

162,00 € s DPH
Dostupnosť: 7 dní

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 162 Vernostné body. Váš košík Vám prinesie 162 bodov Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 1,62 €.

Chihiros X200 bodové COB LED osvetlenie 100W - strieborné

Táto rada svietidiel je náhradou za skôr veľmi obľúbené, ale neúsporné výbojkové svetlá. V Chihiros X sérii sú použité COB LED diódy.
Znamená to, že na malej ploche je umiestnené veľké množstvo silných LED diód. Vďaka tomu možno dosiahnuť veľmi vysokej intenzity osvetlenia, ktoré by inak nešlo pomocou žiariviek alebo bežných LED svetiel dosiahnuť.

Toto osvetlenie je teda ideálne všade tam, kde vyžadujeme veľmi silnú intenzitu svetla - napr. pri pestovaní náročných akváriových rastlín.

Výhody radu Chihiros X series oproti iným LED svietidlám:

Najvyššia intenzita na trhu

Pokiaľ chcete dopriať rastlinám maximálnu dávku intenzity svetla, vyberte X sériu. Je ideálna pre japonské akvária s náročnými kobercovými rastlinami.

Úspora energie oproti výbojkovým HQI svetlám

Skôr veľmi obľúbené výbojkové svetlá, ktoré majú veľmi vysokú svetelnú intenzitu, sú dnes už postupne nahradzované LED svetlami s COB LED technológiou. Ak preferujete silné osvetlenie z jedného bodu, voľte X series.


Hra tieňov

Toto je snáď najväčšie kúzlo LED bodových svetiel. Vďaka tomu, že osvetlenie svieti z jedného bodu, tvoria sa v akváriu tiene vďaka prechádzajúcim rybám alebo oslnivým listom rastlín. Akvárium tak dostane nenapodobiteľný štýl.

Vetrák pre chladenie

Vďaka vysokému výkonu svetla je nutné ho starostlivo chladiť, preto obsahuje zabudovaný vetrák/ventilátor/, ktorý svetlo chráni proti prehrievaniu.

  • Súčasťou balenia je držiak pre uchytenie na zadnú hranu akvária. Maximálna hrúbka skla je 12mm.


 Chihiros X200

  • Príkon: 100W
  • Rozmery: 300 x 137 x 44 mm
  • Svietivosť: 8000lm
  • Pre akvária s dĺžkou: 90cm
 
Ukážkové video Chihiros X series :
https://youtu.be/XoECRZq4WHA
https://youtu.be/EDJh0faD6Lk

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.