Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

Seachem ZooPlankton 250ml

Reef Zooplankton je koncentrovaná zmes morského zooplanktónu určená na poskytovanie esenciálnych mastných kyselín, bielkovín, vitamínov, aminokyselín a biologických karotenoidov pre rast koralov. Rozsah veľkostí častíc je 12,5 až 500 μm, aby mohli kŕmiť širokú škálu obyvateľov morských akvárií.

14,90 € s DPH
Dostupnosť: Tento produkt je momentálne nedostupný
1

Seachem ZooPlankton 250ml

Reef Zooplankton obsahuje prírodný zdroj karotenoidov, ktorý poskytuje základné bielkoviny, ako aj biologicky dostupnejší zdroj pigmentácie v porovnaní s inými prírodnými zdrojmi a syntetickými pigmentmi.Karotenoidy poskytujú mimoriadny prínos antioxidačnej aktivity.

Reef Zooplankton
je navyše posilnený, aby zvýšil biologickú dostupnosť dôležitých živín, ako sú bielkoviny, lipidy, vitamíny B a iné organické pigmenty, takže koraly spotrebujú menej energie na odvodenie nutričného prínosu. Je zmiešaný tak, aby obsahoval správny pomer mastných kyselín, uhľohydrátov a bielkovín.

Inštrukcie
Pred použitím dobre premiešajte. Použite 5 ml na každých 190l vody dvakrát týždenne alebo podľa potreby na udržanie rastu koralov. (Na referenčné účely má viečko 5 ml.) Chladenie po otvorení sa odporúča, ale nie je potrebné.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.