Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

AI Prime Freshwater

Nové obľúbene LED osvetlenie pre sladkovodné akvárium

240,00 € s DPH
Dostupnosť: na objednávku

AI Prime Freshwater


Vyladené spektrum pre sladkovodné akvárium od špičkovej firmy vyrábajúcej LED osvetlenia pre tých najnáročnejších klientov.

S pokrytím 60,72 x 60,72cm (24 "x 24") má AI Prime® Freshwater v hĺbke 60,72cm hodnotu PAR 86μMol. To je dostatočná hodnota aj pre tie najnáročnejšie rastliny.

S max. Výkonom 55 wattov kráča v stopách svojich predchodcov pre morské akvária.


Optika
Proprietárne farebné šošovky

Proprietarne šošovky

AI Prime® Freshwater sa dodáva štandardne so šošovkami s uhlom 80 stupňov, čím sa dosiahne optimálneho pomeru medzi výkonom a pokrytím. AI šošovky sú špeciálne upravované tak, aby dosahovali viac ako 90% optické účinnosti. Zároveň sú opatrené difúznym krytom pre lepšie farebné podanie.

LEDky

AI Prime® Freshwater používa najmodernejšiu LED technológiu od popredných výrobcov, ktorá poskytuje najlepší výkon.

6 - Cree XP-G2 Cool White (> 70 CRI) (studená biela)
4 - Cree XP-G2 Warm White (teplá biela)
1 - Cree XP-E2 Blue (modrá)
1 - Cree XP-E Photo Red (červená)
1 - Cree XP-E2 Green (zelená)

Jednoduché vstavané ovládanie

AI Prime Freshwater disponuje vstavanou Wi-Fi pre jednoduchú obsluhu. Stačí stiahnuť a používať aplikáciu myAI® na platforme iOS alebo Android. Takto je možné nastaviť jedno alebo viac kusov osvetlenia AI Prime®. Nemáte chytrý telefón? Nevadí, možno použiť akékoľvek zariadenie s Wi-Fi, tj. MAC alebo PC.


Upevnenie k nádrži
Jednoducho pripevnite svoj AI Prime Freshwater na rámovej či bezrámové akvárium pomocou špeciálneho držiaka, ktorý je možné upravovať.Inovatívna technológia
umožňuje nastavovať osvetlenia podľa potrieb vášho rastlinného akvária. Držiak typu Tank Mount je vyrobený z vysoko kvalitného brúseného hliníka a bude vyzerať skvele na každej nádrži.

Dostupný v čiernej alebo striebornej farbe. / nie je súčasťou balenia /


Závesná sada / nie je súčasťou balenia /

Závesná sada od AI je elegantný cestou ako umiestniť AI Prime® nad akvarijné nádrž. Vďaka unikátnej technológii "guličky" možno osvetlenie natáčať do strán a zabezpečiť optimálne pokrytie. Upevňujúce časť je vyrobená z vysoko kvalitného brúseného hliníka v čiernej alebo striebornej farbe.

Flexibilné rameno / nie je súčasťou balenia /

"Husí krk" Prime Flex Arm je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu a je obalený silikónom, ktorý jeho konštrukciu chráni aj pred morskou vodou. Obidva modely majú tiež úchyty pre estetické vedenie kábla k LED osvetlenie AI Prime.


Špecifikácia AI Prime Freshwatter :

  • Rozmery: d12,4 x š 12,4 x v 3,4 cm
  • Váha: 0,43kg (bez závesné sady)
  • Spotreba: 55W na max.
  • Dĺžka prívodného kábla: 3,05 m  

Čo je obsahom balenia: AI Prime Freshwater, napájací kábel, jednoduchý návod k sprevádzkovaniu .

Fotky od spokojného zákazníka :

Od Nadpis Komentár
20.11.2017 Robert H. Prime freshwater? Jednozcnacne ano. Ako nadpis hovori, svetlo vyssej technologie odporucam. V skratke, je vykonne, s velkym mnozstvom nastaveni. Uzivatelsky pristupne ovladanie v mobilnej aplikacii. Vhodne pre nano akvaria, ale asi aj pre nie celkom male akvaria, no treba pocitat s tym, ze bude treba viac ako jedno svetlo pre vacsie akvaria. 55W vykon je uvedeny na obale, avsak pomocou aplikacie viac ako 48W sa mi z toho nepodarilo vydojit (asi bude chyba medzi klavesnicou a stalickou). S farebnym spektrom sa da velmi pekne pohrat. No ked nie je WIFI a mobil, nie je ani ovladanie svetla. To je trochu nevyhoda v pripade, ze uzivatel nema technicku zdatnost pre pouzivanie aplikacie.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.