Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

Ozonizátor Sander Certizon 300 mg/h

Ozonizátor Sander Certizon C300 - účinná technická pomôcka na likvidáciu baktérií a liečenie chorôb.

350,00 € s DPH
Dostupnosť: 7-10 dní

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 350 Vernostné body. Váš košík Vám prinesie 350 bodov Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 3,50 €.

Ozonizátor Sander Certizon C300

SANDER OZONIZÁTOR  C50 - najúčinnejší výrobok na liečenie chorôb, likvidácia baktérií, vírusov a parazitov - najideálnejší dezinfikátor.

Použiteľné v sladkovodnej aj morskej akvaristike.
Kapacita produkcie ozónu: 50 ÷ 300 mg / hod.

Do sladkovodných akvárií / jazierok o objeme : 600-6000 l

Morské akváriá  o objeme:  800-3000 l

Čo to vlastne ozón je?

Ozón je špeciálna forma kyslíka. Normálne tvoria molekulu kyslíka 2 atómy, ale molekula ozónu je tvorená 3 atómami kyslíka. Efekty ktoré má ozón pri biochemických reakciách v akváriu sú založené na jeho veľmi silnej oxidačnej sile. Ozón je najsilnejším oxidačným činidlom pritom zostáva neškodný pre životné prostredie a tým, že pozostáva len z troch atómov kyslíka neovplyvňuje žiadnym spôsobom chemizmus akvária (akvarijnú vodu). Podporuje odbúravanie toxínov v akvarijnej vode  - nitritov a amónnych zlúčenín.

Aké sú výhody použitia Ozónu?

Dezinfekcia prirodzeným oxidačným procesom je účinnejšia a má širší záber na škodlivé látky ako UV-C žiarenie. Jemným opatrným dávkovaím jednoducho dokážete z vody odstrániť všetky choroboplodné zárodky, nežiadúce baktérie a pod... Spôsobuje krištálovo čistú a hlavne zdravú vodu, zabíja patogénne látky, oxidačnám procesom likviduje nežiadúce nitrity, zvyšuje prirodzenú oxidačnú schopnosť vody, odbúrava žlté substancie z vody, zvyšuje účinnosť odpeňovačov v morských akváriách, účinným spôsobom napomáha biologickej filtrácii vo filtri akvária alebo jazierka . Účinne dokáže napomáhať aj biologickým procesom vo vašom jazierku.

 

K prevádzke ozonizéra je potrebný vzduchovací motorček, ktorý nie je súčasťou dodávky.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.