Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

SZAT ClearWater Plants K3 350-600l

SZAT ClearWater Plants K2 - pre akvária 350-600litrov.
Prevedenie plants je vhodné aj pre akvária tzv. black water.
Výhoda : krištáľovo čistá voda bez škodlivín

28,90 € s DPH
Dostupnosť: Tento produkt je momentálne nedostupný

Upozorniť ma keď bude dostupné 1

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 28 Vernostné body. Váš košík Vám prinesie 28 bodov Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 0,28 €.

SZAT ClearWater Plants K3

  • Rozmer vrecúška 19x19cm.
  • vhodné pre rastlinné akvárium
  • Prevedenie plants je vhodné aj pre akvária tzv. black water.
  • Toto filtračné médium je vhodné aj do interných (vnútorných filtrov)
  • produkt je prvým predstaviteľom novej generácie filtračných materiálov. Funguje na báze ionovéj výmeny. Je určený pre rastlinné akvária.

Výhody SZAT ClearWater Plants : krištáľovo čistá voda bez škodlivín možnosť jednoduchéj regenerácie až 300x.

Z rybých výkalov a nespotrebovanej stravy vznikajú škodlivé látky vo vode, najnebezpečnejšie látky v akváriu sú amoniak (NH3) a čpavok (NH4 +). Tieto nebezpečné látky sú známe už dávno. Problém s týmito látkami pomôže vyriešiť filtračné médium. Je to selektívna filtračná látka uložená v textilnom sáčku. Časový interval výmeny vody sa vďaka tomuto médiu môže zvýšiť až na 20 násobok. Rybie výkaly počas svojej látkovej premeny zaťažujú vodu škodlivými látkami, ktoré sa časom nahromadia v akváriu. Časť týchto látok absorbujú rastliny, ale pre ich nadmernú hustotu je potrebná častá výmena vody. To je časovo náročné a môže to ryby stresovať. Povrchovo aktívne látky výrobku SZAT clear water viažu toxické nitráty, látky s obsahom nitrátov a napomáhajú rozkladu sírovodíka. Neextrahuje výživové látky vhodné pre rastliny. Voda sa stane kryštáľovo čistou, tým sa naše rastliny vďaka lepším svetelným podmienkam rýchlejšie vyvíjajú. Dusík zapojený do cirkulácie odbremeňuje biologický filter a stabilizuje biosystém akvária.
Pomocou tohoto média sa výmena vody môže predlžiť dovtedy, kým sa znovu neobjaví hnedožlté sfarbenie vody spôsobené škodlivými látkami.Vtedy už nastalo jeho nasýtenie, ale po polhodinovom kúpeli v roztoku 100 gramov kuchynskej soli/1 l vody je opäť funkčný na dlhšiu dobu.Filtračný materiál sa v prípade vysušenie nepoškodzuje.

Pozor !!! na trhu sa môžu objaviť lacné napodobeniny tohto výrobku kupujte iba u overených predajcov.Tento výrobok sa nedá porovnať z obyčajným selektívnym anexom ! Tento výrobok neobsahuje žiadne známe škodlivé látky ohrozujúce ryby vodných živočíchov a vodný svet ,výrobok nevylučuje žiadne škodliviny.

Produkty od firmy Szat používa vo svojej chovni aj známy chovateľ diskusov na Slovensku p.Minčák z chovne Diskus-Siner.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.