Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

Discusfood Turkey Heart soft 80g

Krmivo  je určené primárne pre dospelých terčovcov.Mäkká štruktúra granúl umožňuje po narezaný poskytnúť kŕmenie aj mladým terčovcom.Vďaka jemnej štruktúre krmiva ju bezproblémovo príjmajú od prvého podania.

7,99 € s DPH

(cena znížená o 10 %)

7,19 € s DPH
Dostupnosť: Tento produkt je momentálne nedostupný
1

Discusfood Turkey Heart soft 80g

DiscusFood Turkey Heart obsahuje 12%  morčacieho srdca.Vďaka vhodnému výrobnému postupu je lepšie stráviteľné a absorbované rybami, ako  surové alebo  mrazené srdce.Srdce používané v DiscusFood Turkey heart je najvyššej kvality. Srdce je špeciálne vybrané, dietne nepoužíva sa tuk ani spojivové tkanivo. Vhodný obsah vybraných surovín pre rýchle trávenie potravy a nespôsobovanie zápchy . Vysoký obsah vitamínových doplnkov a stopových prvkov spôsobuje, že DiscusFood Turkey heart je ideálny pre zlepšenie celkového zdravotného stavu a odolnosť rýb.Discusfood Turkey heart  je k dispozícii v dvoch velkostiach granúl M a XL.

Krmivo nevyžaduje predchádzajúce namáčanie, granule nezvyšujú svoj objem pod vplyvom vody. Tam tiež špinavá voda alebo dispergovateľné plávajúce v hlbinách. Nešpiný vodu.

Zloženie: 46% hrubého poteínu, surový tuk 12%, vláknina 1%, popol 6%, ryby a rybie produkty, obilniny, mäso a živočíšne vedľajšie produkty (12%), zelenina, olej a tuk, kvasinky.

Krnivo Discusfood Turkey Heart soft je vyrobené v Nemecku.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.