Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

Kessil A360WE Tuna Blue

Širokouhlé stmievatelné LED osvetlenie s nádherným efektom mihotania odrazov svetla dodáva Vašemu morskému akváriu prirodzený presvetlený vzhľad zrovnatelný s výbojkami HQI.

459,00 € s DPH
Dostupnosť: na objednávku

Kessil A360WE Tuna Blue

Kessil Logic

Funkcia Kessil Logic umožňuje nastavenie takmer rovnomernej intenzity v celom svetelnom spektre od odtieňov modrej oblohy až po odtieň modrej morskej hlbiny.
Osvetlovacia jednotka Kessil A360 je certifikovaná spoločnosťou Neptune Systems ako zariadenie kategórie Apex Ready+ a je kompatibilná s  množstvom externých riadiacich jednotek pracujúcích s napetím 0~10 V.

apex ready

 


Mihotanie odrazov svetla

Krásny efekt mihotania odrazov svetla dodáva vašemu morskému akváriu prirodzený slnečný vzhľad.Vytvára dojem malého kúska oceánu u Vás doma.

 

 Laditelné spektrum

Sám si môžete vzladiť spektrum ktoré uprednostňujete a budete spokojný ,že vaše korály dostávajú presne to čo potrebujú.

spektrum

Miešanie farieb

Technológia Dense Matrix LED zmiešava rôzne vlnové dĺžky svetla,skôr ako opustia svetlený zdroj ,čím umožňujú dosiahnuť rovnomerného farebného odtieňu po celom objeme nádrže.Aj keď je použitý iba jeden svtelný zdroj ,je odstranený efekt bodového svetla,pretože celý svtelný výkon je rovnomerne rozložený na širokej ploche.

 

Ultrafialové svetlo UV

Nezáleží na tom ktorá časť svetelného spektra je zvolená pomocou funkcie laditelného spektra,pretože UV svetlo ,ktoré je pomocou patentovanej funkcie nastavené v presnom pomere ,podporuje farebnosť korálov.

UV svetlo

 

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.