Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

Sera med Professional Nematol 50ml

Sera med Professional Nematol -  je najúčinnejší proti hlístám (nematoden) ako vlasovec črevný, (Camallanus), nitkový červ, hlístnice (Capillaria) a rúpy u diskusov (Oxyurida) v sladkovodných a morských akváriách.

4001942022040

32,00 € s DPH
Dostupnosť: do 7 dní

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 32 Vernostné body. Váš košík Vám prinesie 32 bodov Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 0,32 €.

Návod na používanie:

sera med Professional Nematol liečivo pre okrasné rybky proti parazitujúcim hlístám (nematoden) ako sú vlasovec črevný, (Camallanus), nitkový červ, hlístnice (Capillaria) a rúpy u diskusov (Oxyurida) v sladkovodných a morských akváriách.

Dávkovanie: Pred použitím zatrepať! Dávkujte 1 ml liečiva na 40 litrov vody . Prípravok rozlejte z odmerného pohárika rovnomerne po hladine a rozmiešajte v akváriovej vode napr. pomocou lyžice. Počas liečby vodu dobre prevzdušňujte, vyberte biologické filtre, vypnite UV lampy a nefiltrujte cez aktívne uhlie. Po dvoch dňoch (alebo ak sa ešte počas liečby voda zakalí) je treba vymeniť aspoň 80% vody. Larvy, ktoré sa neskôr vyliahnú z vajíčok zlikvidujete opakovaním liečenia po troch týždňoch.


Zloženie v 100 ml: emamectin Benzoat 320 mg.


Nepoužívať u zvierat určených na konzumáciu.

Prípravok sa nesmie dostať do styku s kožou a s očami. Skladovať pod zámkom (15 – 25°C).

Chráňte pred deťmi a domácimi zvieratami!

Po uplynutí expiračnej doby, liečivo nepoužívajte. Pri použití prípravku nepoužívajte prípravky iných výrobcov!

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.