Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

sera marin basic salt 3,9kg

sera marin basic salt  – morská soľ. (bez nitrátu, fosfátu a bez silikátu) obsahuje calcium a všetky stopové prvky, potrebné pre úspešný chov ozdobných rias a nižších živiočíchov v morskej vode.

5440

22,00 € s DPH

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 22 Vernostné body. Váš košík Vám prinesie 22 bodov Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 0,22 €.

Morská sol - sera marin basic salt

 

Obsahuje complex špeciálnych látok podporujúcich likvidáciu škodlivín ako napr. ťažké kovy a meď.

Rozpúšťa sa rýchlo a bez usadenín

 

S prirodzeným pufračným systémom zaisťuje optimálnu konštantnú hodnotu pH. Návod na použitie: sera morská soľ (cca 33 g na liter vody) až do hustoty vody 1,022 a 1,024 g/ml rozpustíme v nádobe vo vode upravenej (osmózou) alebo vodovodnej bez chlóru 24 hodín prevzdušňovaťalebo ponorným čerpadlom intenzívne premiešať aby sme docielili správny pomer kyslíku a kysličníka uhličitého. Upozornenie: Morskú soľ nerozpúšťajte priamo vo fungujúcom akváriu!

Odporúčame 5 – 10% obsahu akvária mesačne vymeniť tiež upravujte vodu so sera akutan a sera ammovec – dosiahnete lepšiu kvalitu vody. Pri zriaďovaní nového akvária upravujte vodu so sera akutan a sera ammovec a nechajte akvárium so zapojenou technikou (čerpadlá, ohrievače, filter...) v prevádzke aspoň 14 dní biologicky ustáliť pred tým ako ho osadíte rybami a nižšími živočíchmi

 

1 balenie vhodné pre cca 120l morské akvárium 

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.