Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

Sera Professional floreground 2L

sera floreground professional  -granulát na vytvorenie “dlhodobého“ dna - určený pre sladkovodné akvária. Dno bude ideálne prevzdušňované a tým bude maximalizovaná jeho filtrácia 

4001942033862

25,00 € s DPH
Dostupnosť: do 7 dní

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 25 Vernostné body. Váš košík Vám prinesie 25 bodov Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 0,25 €.

Sera Professional floreground 2L

Organické zvyšky budú okamžite rozložené na živiny rastlín, čím bude zaručené, že rastliny sa budú optimálne vyvíjať a budú pekné a zdravé. sera floregrund zabraňuje vzniku hnilobných miest v dne a tvorbe jedovatých plynov..

Návod na použitie sera floreground professional : 2 litre sera floreground vystačia na vytvorenie dna v 60 litrovom akváriu. Najprv rozhrňte sera floregrund po dne akváriovej nádrže a zakryte vrstvou akváriového dekoračného štrku, najmenej 4 cm vysokou. 

Skladujte mimo dosah detí a domácich zvierat.

Doba použiteľnosti min. 10 rokov od dátumu výroby - výrobnej šarže


sera systém hnojenia rastlín sa skladá z hnojiv sera florena, sera florenette A, sera fore plus a sera flore daydrops a tvorí ideálnu kombináciu pre všetky rastliny bez ohľadu, či prijímajú živiny cez listy alebo koreňmi alebo obomi cestami.

sera florena – sa vstrebáva cez listy a podporuje rast silných sýto zelených listov. sera florena a sera florenette A dodávajú rastlinám dôležité minerály ako kalium, železo a stopové prvky ako napríklad mangán.

sera floreplus – dodáva rastlinám dôležité makroelementy hlavne vápnik a magnézium a podporuje prirodzený spôsob rastu.

Návod na použitie: Dávkujte striedavo raz týždenne 5 mililitrov sera florena alebo jednu tabletu sera florenette A na každých 20 litrov akvarijnej vody. Tabletu sera florenette A položte blízko koreňov. Naviac (vždy ten deň, keď dávate sera florenette A - každých 14 dní) zatlačte cca 2 cm do dnového substrátu jednu tabletu sera floreplus na 20 litrov vody. Denne pridávajte jednu kvapku sera daydrops na 10 litrov vody.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.