Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

sera reptibioclear 250ml

sera reptibioclear - špeciálne mikroorganizmy, ktoré obsahuje sera reptibioclear pomáhajú pri odstraňovaní výkalov a zvyškov krmiv v teráriu, súčasne prirodzeným spôsobom zamedzujú vzniku akéhokoľvek zápachu.

4001942028462

11,80 € s DPH
Dostupnosť: do 7 dní

sera reptibioclear 250ml

Korytnačky a iné vodné živočíchy svojimi výkalmi značne zaťažujú vodu. To má za následok nepríjemný zápach nielen v akváriu, ale v celom priestore. Navyše pri vyššej teplote vody tento rozklad a zápach ešte zvyšujú. Preto musíte akvárium s vašou korytnačkou čistiť pomerne často, navyše ak pri korytnačke nie je žiadna filtrácia.

Rýchla a účinná pomoc pri tomto probléme je SERA Reptibioclear. V ňom obsiahnuté špeciálne mikroorganizmy rýchlo odbúravajú výlučky a zvyšky krmiva a bránia tak prirodzeným spôsobom vzniku neprijemného zápachu. SERA Reptibioclear je tekutý a veľmi ľahko sa používa. Je to biologický produkt, ktorý je vysoko aktívny.

Jednoducho ho nakvapkajte na filter, alebo priamo do vody.

Je veľmi ekonomický, pretože iba 20ml balenie vystačí až na 400l vody!!!

 

Návod na použitie: Pred použitím zatrepte! Pri každej výmene vody a pre doplnenie používaných filtračných systémov, pridávajte 2 krát týždenne 2 ml sera reptibioclear na 40 litrov vody.

Pri novo zariadenom teráriu, alebo pri silno znečistenom teráriu pridajte 4 ml sera reptibioclear na 40 litrov vody. 

Po otvorení uchovajte v chlade, najlepšie v chladničke.

  • Objem 250ml

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.