Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

JBL Carbomec ultra

JBL Carbomec ultra - Super vysoko aktívne uhlie bez obsahu fosforečnanov vo forme peliet pre morské akváriá.

JB00 6235500

21,00 € s DPH
Dostupnosť: 7 dní

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 21 Vernostné body. Váš košík Vám prinesie 21 bodov Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 0,21 €.

JBL Carbomec ultra


je extrémne aktívne filtračné uhlie v peletovej forme s mimoriadne vysokou adsorpčnou kapacitou. Je vhodné predovšetkým k dlhodobému odstráňonovaniu zákalov a organických znečistení v morskom akváriu.


JBL Carbomec ultra neuvoľňuje do vody žiadne fosforečnany a nezvyšuje tvrdosť vody. Výrobok je najlepšie použiť pri hodnotách pH vody 7,5 – 8,5.


Použitie:


Obsah igelitového balenia presypte do priloženého univerzálneho vrecka na filtračné materiály a vrecko uzatvorte. Uhlie niekoľkokrát premyte v teplej a nakoniec v studenej vode. Médium vložte jednoducho do filtra a z obidvoch strán ho izolujte vrstvou filtračnej vaty JBL Symec alebo JBL SymecMix. Tým materiál ochránite pred zanesením hrubými nečistotami.


Odporúčanie:


V sladkovodnom akváriu používajte uhlie len veľmi krátku dobu (maximálne 2– 3 dni), a to k odstráneniu hore uvedených znečistení vody. Nepretržitá filtrácia cez uhlie v sladkovodnom akváriu sa neodporúča, pretože z vody vyviaže aj užitočné látky ako sú ochranné koloidy alebo moderné hnojivá.

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.