Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

HIKARI STAPLE MINI 500g

Hikari Staple Mini  sú dokonalou potravou pre zlaté rybky a KOI v priebehu ich prvého roku života.Toto hospodárne každodenné krmivo bolo vyvinuté na základe rozsiahleho výskumu a poskytuje vaším vodným miláčikom základnú výživu pre dlhý a zdravý život.

4971618012272

7,60 € s DPH

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 7 Vernostné body. Váš košík Vám prinesie 7 bodov Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 0,07 €.

Znaky :


Hikari Staple je plávajúci typ krmiva, ktorý nekalí vodu. Plávajúce krmivo dovoľuje pozorovať stravovacie návyky rýb a prispôsobiť potrebné množstvo krmiva.


Hikari Staple je nutrične vyváženou kombináciou vysoko kvalitných zložiek, vrátane stabilizovaného vitamínu C, ktorý podporuje stály rast, odolnosť voči chorobám a žiaducu formu.

Hikari Staple môžete dostať v troch veľkostiach tabliet, ponúkajúcich ľahkú konzumáciu kaprom všetkých veľkostí od mláďat až po plne vyrastené ryby.

Všetky krmivá Hikari sa vyrábajú na vysoko automatizovanom a špecializovanom zariadení pod náročnou akostnou kontrolou. Toto zameranie sa na kvalitu a naše rozsiahle znalosti nutričných požiadaviek kaprov nám pomáhajú zaistiť chovateľom kaprov potešenie z dlhodobých úspechov. Môžete sa spoľahnúť na našu storočnú skúsenosť a výskum v oblasti výživy rýb.

 

Kŕmenie :
Ak je teplota vody v rybníčku trvalo nad 16 °C, kŕmi sa dvakrát denne. Akonáhle teplota vystúpi na 22°C, kŕmi sa 2 – 4 krát denne. Nedávajte rybám viac, než stačia skonzumovať v priebehu 3 – 5 minút a po ukončení doby kŕmenia odstráňte všetko nespotrebované krmivo.

 

Zložky :
Biela rybia múčka, pšeničná múka, múčka z pšeničných klíčkov, sušené pivovarské droždie, sójová múčka, dehydrovaná múčka z alfa - alfa, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K3, vitamín B12, L-askorbyl-2-polyfosfát (stabilizovaný vitamín C), uhličitan horečnatý, síran mangánatý, jodičnan vápenatý.

 

ZARUČENÝ ANALYTICKÝ OBSAH
Celkové bielkoviny :  Min. 35%
Celkové tuky :  Min. 3%
Celkové vlákniny :  Max. 5%
Vlhkosť :  Max. 10%
Popol : Max. 12%

  • Hmotnosť 240g

Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.