Kategórie

Výrobcovia

Akcie, zľavy a novinky

Seachem Chlorella Flakes 30g

Kompletné prirodzené krmivo pre bylinožravé a všežravé ryby.

8,50 € s DPH
Dostupnosť: Tento produkt je momentálne nedostupný

Upozorniť ma keď bude dostupné 1

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 8 Vernostné body. Váš košík Vám prinesie 8 bodov Môže byť prekonvertovaný do kupónu v peňažnej hodnote 0,08 €.

Seachem Chlorella Flakes 30g

  • Chlorella riasy sú vynikajúcim zdrojom bielkovín, nenasýtených tukov, sacharidov, vlákniny, vitamínov a minerálov
  • Obsahujeprobiotiká
  • Udržuje a posliňuje imunitný systém živočíchov

Seachem Chlorella je vločkové krmivo vhodné pre všetky sladkovodné a morské ryby a živočíchy. Chlorella je v súčastnosti považovaná za superpotravinu s extrémne vysokým obsahom živín.
Prekypuje množstvom enzýmov,minerálov, vitamínov, aminokyselín a mnoho ďalších živín potrebných pre život .Je to niekoľkonásobne lepšie ako doteraz používaná riasa Spirulina.
Seachem Chlorella obsahuje aj GarlicGuard, ktorý okrem podpory chuti do jedla obraňuje pred parazitami a má antibakteriálne účinky, ktoré celko zlepšujú zdravotný stav rýb.

Seachem Chlorella vločky tiež obsahujú vysoké množsto vitamínu C, ktorý je ako jeden z dôležitých faktorov potrebný pre tvorbu spojivového tkaniva alebo pri hojení rán a poškodení kostí. Vitamín C je veľmi ťažké získať pre ryby v prirodzenej potrave ale je veľmi dôležitý pri hojení a problémoch s rastom.
Seachem Chlorella vločky obsahujú probiotiká, ktoré umožňujú rýchlejšie a jednoduchšie trávenie živín. Ryby vydajú menej energie potrebnej na trávenie krmiva.Je kompelxnešie strávitelné čo umožňuje nižšiu produkciu odpadov v akváriu.
Podporuje prirodzený rast a vývoj a aj prirodzenejšie vyfarbenie rýb.


Nateraz nemáme žiadne komentáre zákazníkov.

Iba registrovaní užívatelia môžu pridávať ďalšie komentáre.